Publikohet traileri i “Toy Story 4”, ja kur shfaqet filmi - Bota Sot
Publikohet traileri i “Toy Story 4”, ja kur shfaqet filmi

Filma

Publikohet traileri i “Toy Story 4”, ja kur shfaqet filmi

Më: 20 mars 2019 Në ora: 08:04
“Toy Story 4”

Ata janë lodrat e dashura e besnike që marrin jetë kur nuk i sheh njeri dhe 20 vite pas shfaqjes së filmit të parë.

Woody dhe Buzz do të kthehen në ekranin e madh me “Toy Story 4”. Tani dalin edhe pamjet e para të këtij projekti, pasi është publikuar traileri.

Studioja e filmave të animuar “Pixar” ka konfirmuar se filmi i ri do të mund të shihet në 21 qershor të vitit 2019.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...