Will Smith dhe Martin Lawrence aktrojnë në Atlanta filmin “Bad Boys for Life” - Bota Sot
Will Smith dhe Martin Lawrence aktrojnë në Atlanta filmin “Bad Boys for Life”

Filma

Will Smith dhe Martin Lawrence aktrojnë në Atlanta filmin “Bad Boys for Life”

Më: 20 mars 2019 Në ora: 23:17
Will Smith dhe Martin Lawrence

Aktorët hollivudian, Will Smith dhe Martin Lawrence janë duke aktruar në filmin”Bad Boys for Life”.

Sipas Daily Mail, ata të martën në mbrëmje janë xhiruar pë një pjesë të këtij filmi në Atlanta.

Të dy aktorët shihet se janë të ulur në një motoçikletë për dy persona.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...