Publikohet traileri i filmit “Once Upon a Time in Hollywood” - Bota Sot
Publikohet traileri i filmit “Once Upon a Time in Hollywood”

Filma

Publikohet traileri i filmit “Once Upon a Time in Hollywood”

Më: 21 mars 2019 Në ora: 06:20
Pamje nga video

Publikohet traileri i “Once Upon a Time in Hollywood”, që rikthen Quentin Tarantino në ekranin e madh pas “The Hateful Eight”.

Ngjarjet e filmit ambientohen të Los Anxhelosin e 1969-s dhe rrëfehet historia e Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), ish-ylli i një tele-filmi western dhe dublantit të tij historik Cliff Booth (Brad Pitt).

Përveç dy protagonistëve kryesorë, interpretojnë edhe Margot Robbie, në rolin e Sharon Tate, ish-bashkëshortja e regjisorit Roman Polanski, Al Pacino, e shumë aktorë të njohur, si dhe Luke Perry, roli i fundit i aktorit që ndërroi jetë pak javë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...