Filmi i radhës për James Bondin vjen me titull të ri - Bota Sot
Filmi i radhës për James Bondin vjen me titull të ri

Filma

Filmi i radhës për James Bondin vjen me titull të ri

Më: 24 mars 2019 Në ora: 18:01
Daniel Craig

Në shkurt u përfol për se filmi mund të titullohej “Shatterhand”, mirëpo përfaqësues të produksionit e hodhën poshtë këtë variant.
Xhirimet janë në program për të nisur më 6 prill në Pinewood Studios në Londër dhe në Matera të Italisë.

Rami Malek pritet ta interpretojë personazhin negativ në filmin me protagonist kryesor Daniel Craig, në paraqitjen e tij të fundit në rolin e agjentit të famshëm sekret.

Naomie Harris, Ralph Fiennes e Ben Whishaw do t’i përsërisin rolet e tyre në filmin e ri për James Bondin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...