Doli episodi i ri “Schengen Visa”; Parja shkon te parja - Bota Sot
Doli episodi i ri “Schengen Visa”; Parja shkon te parja

Filma

Doli episodi i ri “Schengen Visa”; Parja shkon te parja

Më: 25 mars 2019 Në ora: 07:14
Pamje nga seriali

Seriali “Schengen Visa” çdo herë e më shumë po bëhet më atraktiv dhe po na sjell skena plot humor.

Në këtë episod kthehet Liria me Lulen nga Amerika dhe del me i prit Axhi Basri, i cili si Suharekas që është e pshtjellon krejt punën.

Në anën tjetër Ibrahimi shkrihet i gjithi pasi ju ka kthy Lulja, Xhejmsi mundohet që me e trajnu stafin dhe me i vendos punët në vi.

E çfarë pshtjellimi bëhet me disa para, saqë vjen puna deri tek plaçkitja me armë, shikoni episodin e plot më poshtë.

Seriali “Schengen Visa” është prodhim i GjirafaStudios dhe shfaqet vetëm online në platformën GjirafaVideo.com.

Linku: https://video.gjirafa.com/schengenvisa/schengen-visa-3-parja-shkon-te-parja

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...