Në adaptimin e ri të “Scooby-Doo” do të luajnë Zac Efron dhe Amanda Seyfried - Bota Sot
Në adaptimin e ri të “Scooby-Doo” do të luajnë Zac Efron dhe Amanda Seyfried

Filma

Në adaptimin e ri të “Scooby-Doo” do të luajnë Zac Efron dhe Amanda Seyfried

Më: 26 mars 2019 Në ora: 19:10
Scooby-Doo

“Scooby-Doo” është film i popullarizuar i animuar për fëmijë i cili i ka fituar zemrat e shumë adhuruesve qysh në transmetimin e parë. Në maj të vitit 2020 do të vijë një adaptim i ri i filmit, ndërsa në rolet kryesore priten Zac Efron dhe Amanda Seyfried.

Titulli i filmit do të jetë "Scoob", ndërsa aktualisht është duke u mbledhur ekipi i aktorëve. Sipas burimit, Zac dhe Amanda janë ndër të fundit që janë pranuar në ekip, ndërsa regjinë e filmit do ta bëjë Tony Cervone, raporton LadBible.

Bota e njohu ekipin e gëzueshëm nga filmi i animuar në vitin 1969, dhe që atëherë ata i kemi shikuar në versionet filmike dhe të animuara. Versioni i parë filmik u publikua në vitin 2002, ndërsa vetëm dy vjet më vonë filmi e pati edhe vazhdimin, ndërsa fansat e shoqërisë qesharake më në fund do ta shohin edhe pjesën e tretë të kësaj franshize.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...