Agjenti 007 "Bond” nis pa zhurmë xhirimet në Norvegji - Bota Sot
Agjenti 007 "Bond” nis pa zhurmë xhirimet në Norvegji

Filma

Agjenti 007 "Bond” nis pa zhurmë xhirimet në Norvegji

Më: 27 mars 2019 Në ora: 11:14
Foto

Regjisori Cary Fukunaga dhe Daniel Craig kanë shkuar në Norvegji, pa shumë bujë mediatike, për të xhiruar një sekuencë kyç të filmit, një skenë në një liqen të ngrirë, për ta shfrytëzuar përpara se të shkrijë.

Edhe pse skenari nuk ka përfunduar ende, stafi i filmit mori vendimin për ta xhiruar sa më shpejt këtë skenë, një sinjal ky që pengesat janë kaluar dhe po nxitohet drejt realizimit sa më shpejt të filmit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...