Një film-dokumentar për Beyonce, publikohet traileri i parë - Bota Sot
Një film-dokumentar për Beyonce, publikohet traileri i parë

Filma

Një film-dokumentar për Beyonce, publikohet traileri i parë

Më: 9 prill 2019 Në ora: 10:02
Beyonce

“Homecoming: A film by Beyonce” do të publikohet më 17 prill dhe fansat e këngëtares po e presin me padurim.

Bëhet e ditur se ky film përfshin momentet më të rëndësishme në jetën dhe karrierën e Beyonce-s. Fansat do të kenë mundësi që të shohin pamjet spektakolare të koncerteve dhe turit të saj me bashkëshortin, Jay Z.
 

Image

Por në këtë film-dokumentar do të ketë gjithashtu edhe momentet e bukura familjare me Blue dhe binjakët Rumi dhe Sir.

Tashmë traileri i filmit për këngëtaren e famshme është publikuar dhe fansat po presin videon e plotë.|

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...