“Mission Impossible” rikthehet në kinema - Bota Sot
“Mission Impossible” rikthehet në kinema

Filma

“Mission Impossible” rikthehet në kinema

Më: 26 prill 2019 Në ora: 00:13
Tom Cruise

“Mission Impossible” duket se nuk të ketë një fund. Suksesi që ka pasur, i ka surprizuar të gjithë, sigurisht kjo dhe falë interpretimit të shkëlqyer të Tom Cruise.

Pikërisht kjo gjë e ka çuar kompaninë filmike “Paramount Pictures” të mendojë të realizojnë jo një por dy filma të rinj “Mission Impossible”, që parashikohet të dalin në kinema në vitet 2021 dhe 2022.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...