Vdes aktori i njohur - Bota Sot
Vdes aktori i njohur

Filma

Vdes aktori i njohur

Më: 28 prill 2019 Në ora: 13:06
Larry “Flash” Jenkins

Larry “Flash” Jenkins ka ndërruar jetë në moshën 63 vjeçare.

Aktori vdiq pas një sulmi në zemër, sipas THR.

Karriera e Larry filloi në vitin 1987 në “Crisis in the Valley” dhe vazhdoi të shfaqej në shumë seri, përfshirë “M.A.S.H”, “The White Shadow”, “Ben City Blues” dhe “Finder of Lost Loves”.

Larry shërbeu gjithashtu si producent dhe regjisor në projekte të shumta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...