Daniel Craig zbulon befasinë për filmin “007” - Bota Sot
Daniel Craig zbulon befasinë për filmin “007”

Filma

Daniel Craig zbulon befasinë për filmin “007”

Më: 29 prill 2019 Në ora: 10:44
James Bond

Aktori veteran James Bond thotë se në kastin e aktorëve të filmit “007” mund të jetë një grua.

Daniel Crag zbuloi një grua mund të mirëpritet në rolin e ri si James Bond, shkruan TheSun.

Tani janë duke filluar xhirimet për filmin e 25-të “007”, ndërsa një person do ta luajë rolin e spiunit, pavarësisht gjinisë.

Craig, 51-vjeç ka njoftuar se ky do të jetë roli i fundit i tij në këtë film.

I pyetur nëse Bond mund të luhet nga një grua, ai tha “Nuk e di nëse do të funksiononte, unë nuk mendoj se mund ta ndryshoni vetëm gjinië e karakterit, pa asnjë pasojë”.

Ne kemi menduar që në rolin e spiunit të jetë një femër, pasi kjo mund të jetë emocionuese dhe siduese.

Filmi do të lasohet në kinema më 8 prill 2020.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...