“Fantastic Beasts 3”, ja kur pritet premiera në kinema - Bota Sot
“Fantastic Beasts 3”, ja kur pritet premiera në kinema

Filma

“Fantastic Beasts 3”, ja kur pritet premiera në kinema

Më: 1 maj 2019 Në ora: 07:25
“Fantastic Beasts 3”

“Fantastic Beasts 3” më në fund ka një datë premiere. Kapitulli i tretë i filmit magjik i ambientuar në universin e krijuar nga J.K. Rowling do të vijë në sallat e kinemave amerikane më 12 nëntor të vitit 2021.

Ky projekt do të vazhdojë tregimin e sagës “Harry Potter” dhe xhirimet e kapitullit të ri të historisë me protagonist fituesin e çmimit “Oscar” Eddie Redmayne do të nisin në pranverën e vitit 2020.

Pyetjes se çfarë do të presin fansat nga “Fantastic Beasts 3”, shkrimtarja J.K. Rowling i ktheu një përgjigje misterioze: “Do të ketë përgjigje”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...