Game of Thrones, adhuruesit “ndriçojnë” pamjet e errëta – zbulojnë shumë detaje - Bota Sot
Game of Thrones, adhuruesit “ndriçojnë” pamjet e errëta – zbulojnë shumë detaje

Filma

Game of Thrones, adhuruesit “ndriçojnë” pamjet e errëta – zbulojnë shumë detaje

Më: 4 maj 2019 Në ora: 19:50
Game of Thrones

Game of Thrones ka nisur sezonin e tetë.

Tashmë adhuruesit e këtij sepali kanë parë episodet e para.

Megjithë entuziazmin nuk kanë munguar edhe kritikat. Shikuesit kanë treguar se kanë pasur thuajse të pamundur që të shohin disa nga sekante e serialit për shkak të kinematografisë se errët.

Por ata kanë marrë përsipër të “ndriçojnë” disa nga skenat e një prej serialeve më të përfolura.

Madje thonë se nga këto ndërhyrje në pamje kanë zbuluar shumë detaje të reja në serial.

Më poshtë fotografitë para dhe pas.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...