Çfarë gabimi: Në "Game of Thrones" gota nga Starbucks - Bota Sot
Çfarë gabimi: Në "Game of Thrones" gota nga Starbucks

Filma

Çfarë gabimi: Në "Game of Thrones" gota nga Starbucks

Më: 6 maj 2019 Në ora: 19:01
Game of Thrones

Në episodin e katërt të sezonit të fundit të serisë "Game of the Throne", u bë një gabim, pasi në një skenë u gjet një gotë kafe nga Starbucks.

Kjo skenë shpejt u përhap në rrjetet sociale, dhe shumë tifozë të serisë janë të hidhëruar pasi mendojnë se seria është bërë pa kujdes.

Në fakt, në skenën në të cilën Kit Harrington dhe Emily Clark shfaqen në kuadrin e tryezës, mund të shihet një gotë letre nga kafja Starbucks, shkruan CNBC.

HBO dhe Starbucks nuk komentuan rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...