Fillon aplikimi për Prishtina Kino Kabaret - Bota Sot
Fillon aplikimi për Prishtina Kino Kabaret

Filma

Fillon aplikimi për Prishtina Kino Kabaret

Më: 16 maj 2019 Në ora: 14:18
Ilustrim

Nën moton “Sfido veten për një javë, realizo një film TANI!” PriFest fton dhe u jep mundësinë filmbërësve, aktorëve, regjisorëve, producentëve si dhe entuziastëve të fushës së filmit të jenë pjesë e programit Prishtina KinoKabaret.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...