Së shpejti në ekran vjen “Rambo 5” - Bota Sot
Së shpejti në ekran vjen “Rambo 5”

Filma

Së shpejti në ekran vjen “Rambo 5”

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 15:30
Sylvester Stallone

Sylvester Stallone është rikthyer në aksion. Filmi shumë i dashur për të gjithë “Rambo 5”, ka publikuar trailerin e tij. “Gjithë këto vite kam ruajtur sekretet e mia, por erdhi momenti për t’u përballur me të kaluarën.

Dhe nëse vijnë të më kërkojnë… do të gjejnë vdekjen”– thotë Stallone në film.

“Rambo 5” do të dalë në kinematë amerikane më 20 Shtator.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...