“Murder Mystery” thyen rekorde shikueshmërie në Netflix - Bota Sot
“Murder Mystery” thyen rekorde shikueshmërie në Netflix

Filma

“Murder Mystery” thyen rekorde shikueshmërie në Netflix

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 23:27
“Murder Mystery”

“Murder Mystery”, komedia me protagonistë Jennifer Aniston dhe Adam Sandler, ka thyer rekord shikueshmërie në Netflix. Në tre ditët e para të publikimit, filmi është parë 30.869.863 herë, duke u bërë filmi më i shikuar i platformës.

Filmi ka në qendër një çift që niset në një udhëtim, por për fatin e tyre të keq, gjenden në jahtin e një multimiliarderi, i cili vritet dhe çifti janë të dyshuarit kryesor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...