Blerim Destani pjesë e një tjetër filmi hollivudian - Bota Sot
Blerim Destani pjesë e një tjetër filmi hollivudian

Filma

Blerim Destani pjesë e një tjetër filmi hollivudian

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 21:41
Blerim Destani

Blerim Destani do ndaj skenën me aktorin e njohur.

Blerim Destani po shënon suksese të mëdha në kinematografi, ai ka bërë të ditur se në filmin e ri do luaj bashkë me aktorin hollivudian, shkruan lajmi.net.

Aktori shqiptar kohë më parë kishte përfunduar xhirimet e filmit ‘The poison rose’, dhe tani po bëhet gati për rolin e radhës.

Në një postim në Instagram Blerimi ka njoftuar se në filmin e radhës do ndaj skenën me aktorë të mëdhenj si Robert De Niro dhe Lee Jones.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...