Filmi me Jennifer Lopez “Hustlers” arrin në Cineplexx, me 99 shpërblime për Ladies Night! - Bota Sot
Filmi me Jennifer Lopez “Hustlers” arrin në Cineplexx, me 99 shpërblime për Ladies Night!

Filma

Filmi me Jennifer Lopez “Hustlers” arrin në Cineplexx, me 99 shpërblime për Ladies Night!

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 14:20
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez rikthehet në botën e filmit me filmin më të ri komedi, “Hustlers”. Për këtë premierë më 12 shtator, Cineplexx organizon “Ladies Night” me 99 shpërblime nga brende të ndryshme!

Frymëzuar nga artikulli viral në New York Magazine, Hustlers flet për një grup ish striptistesh, të cilat bashkohen për t’ju bërë dëm klientëve të tyre nga Wall Street. Filmi është me plotë yje si Jennifer Lopez, Cardi B, Constance Wu dhe shume emra te tjerë të njohura nga publiku.

“Hustlers” është duke marr shumë kritika pozitive ku gjithashtu në faqën e kritikëve të filmave Rotten Tomatoes, filmi është vlerësuar me 96%.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat