9 filma që duhet të shihni patjetër këtë sezon festash!

Filma

9 filma që duhet të shihni patjetër këtë sezon festash!

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 17:41
The Knight Before Christmas (2019)

Jemi në atmosferë festash. Me siguri pema e Krishtlindjes në shtëpinë tuaj prej ditësh ka nisur të vezullojë dekoruar me poçat me ngjyra, e ndërsa prisni që të merrni ditët e pushimeve në kalendarin  e fundvitit, kjo është periudha perfekte për t’u strukur nën batanijen e ngrohtë dhe për të parë filmat e preferuar.

Nëse këto filma do të jenë me temë Krishtilndjesh me siguri gjendja festive në humorin tuaj do të jetë tashmë e plotësuar.

Më poshtë ju rendisim 9 filma të përshtatshëm për periudhën më të bukur të vitit!

The Knight Before Christmas (2019)

A Very Merry Mix-Up (2013)

Last Christmas (2019)

The Man Who Invented Christmas (2017)

The Christmas Chronicles (2018)

Nativity! (2009)

Frozen II (2019)

Bridget Jones’s Baby (2016)

The Princess Switch (2018)

Shikim të këndshëm!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat