Ndahet nga jeta papritur, aktori 55 vjeçar! - Bota Sot
Ndahet nga jeta papritur, aktori 55 vjeçar!

Filma

Ndahet nga jeta papritur, aktori 55 vjeçar!

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 17:43
Philip McKeon

Është ndarë nga jeta sot (11 dhjetor), aktori i njohur Philip McKeon në moshën 55 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur një burim pranë aktorit të ndjerë, teksa nëpërmjet një statusi ai ka dhënë lajmin e trishtë të humbjes së mikut të tij.

“Ne jemi të prekur në zemër dhe të shkatërruar për vdekjen e Phil. Sensi i tij i mrekullueshëm i humorit, mirësisë dhe besnikërisë do të mbahet mend nga të gjithë”; shkruhet në status.

McKeon ka disa role të njohura gjatë karrierës së tij, ndërsa filmi që e bëri atë të famshmë në të gjithë botën ishte “Alice”.

Së fundmi aktori nga Teksas mori një shkëputje nga kinematografia, për t’ju dedikuar krejtësisht radios.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat