Skena epike e “luftës me topa bore” e xhiruar me iPhone nga regjisori i filmit “John Wick” - Bota Sot
Skena epike e “luftës me topa bore” e xhiruar me iPhone nga regjisori i filmit “John Wick”

Filma

Skena epike e “luftës me topa bore” e xhiruar me iPhone nga regjisori i filmit “John Wick”

Më: 21 dhjetor 2019 Në ora: 20:42
Filmi “John Wick”

Regjisori i famshëm, David Leitch, ka bërë një reklamë për Applen ku me iPhone 11 Pro ka xhiruar një skenë shumë epike dhe mbresëlënëse të luftës me topa bore.

Leitch është i njohur për filmat e njohur si “John Wick” dhe “Deadpool 2”, kështu që mund të thuhet se ai di disa gjëra rreth skenave të luftës, shkruan ubergizmo.

Me këtë reklamë, tregohet se sa i mirë është iPhone kur bëhet fjalë për bërjen e videove. Po ashtu, vlen të përmendet se smartfonët e kohëve të fundit mund të bëjnë videot në rezolucion mjaft të lartë. 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat