Pamjet e para nga “Avatar 2” - Bota Sot
Pamjet e para nga “Avatar 2”

Filma

Pamjet e para nga “Avatar 2”

Më: 8 janar 2020 Në ora: 22:00
Avatar

Filmi i parë “Avatar” u publikua më 2009 në versionin 3D.

James Cameron planifikoi të lëshonte vazhdime por njëmbëdhjetë vjet më vonë ne tani morëm konceptin e parë të “Avatar 2”.

Vazhdimi i këtij filmi supozohej të dalë më 2014, por Cameron ka zhvilluar një teknikë tjetër të realizimit të filmit, e cila nuk është parë kurrë më parë dhe siç duket është mjaft e ndërlikuar.

Tani, “Avatar 2” do të publikohet më 2021, pas kësaj ne kemi alternativë të publikimit të “Star Wars/ Avatar” dhe “Star Wars” më 2022″ si dhe “Avatar 3” më 2023, e kështu me radhë.

Planifikohet të publikohen gjithsej pesë filma, secili sipas planit. Llogaria zyrtare e “Avatar” në twitter publikoi katër pjesë të konceptit për filmin e ri dhe duken si video-lojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat