Martin Scorsese është duke bërë një film tjetër, Leonardo DiCaprio dhe Robert DeNiro janë pjesë e tij - Bota Sot
Martin Scorsese është duke bërë një film tjetër, Leonardo DiCaprio dhe Robert DeNiro janë pjesë e tij

Filma

Martin Scorsese është duke bërë një film tjetër, Leonardo DiCaprio dhe Robert DeNiro janë pjesë e tij

Më: 21 janar 2020 Në ora: 08:42
Leonardo Di Caprio dhe Robert De Niro

Leonardo Di Caprio konfirmoi bashkëpunimin e radhës me Robert De Niron.

Martin Scorsese është pa diskutim, një nga regjisorët më të mëdhenj të filmit. Ai ka bërë disa nga filmat më të vlerësuar ndonjëherë, dhe ai ka bërë bujë sërsish me filmin e tij ‘Irish man’ në bashkëpunim me Robert De Niron.

Mbrëmë, në ceremoninë e ‘Guild Screen Actors Guild’, Robert De Niro mori çmimin e arritjes së jetës së organizatës. Leonardo DiCaprio, i cili pati rolin e tij të parë së bashku me De Niro në vitin 1993 në filmin ‘The boy’s life’  , ia dorëzoi çmimin atij , dhe si pjesë e prezantimit, konfirmoi se do të bashkpunojë me aktorin në ‘Killers of the Flower Moon’ , të drejtuar nga Martin Scorsese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat