“Cats”, “Madea” dhe “Rambo”, udhëheqin nominimet për filmat më të këqij

Filma

“Cats”, “Madea” dhe “Rambo”, udhëheqin nominimet për filmat më të këqij

Më: 9 shkurt 2020 Në ora: 19:43
Foto

Edicioni i 40-të i ‘Golden Raspberry Awards’ apo siç njihet ‘Razzie Awards’, i ka publikuar nominimet për filmat dhe aktorët më të këqij të vitit.

“Cats”, “Tyler Perry’s A Madea Family Funeral”, “Rambo: Last Blood”, versioni i ri i “Hellboy” e “The Haunting of Sharon Tate” – udhëheqin nominimet.

Në kategorinë e aktorit më të keq, konkurrenca është ndërmjet emrave të njohur të Hollywoodit, si James Franco, Matthew McConaughey, Sylvester Stallone e John Travolta.

Më poshtë lista e plotë e të nominuarve:

Filmi më i keq
“Cats”
“The Fanatic”
“The Haunting of Sharon Tate”
“A Madea Family Funeral”
“Rambo: Last Blood”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat