Shiu, një mysafir i padëshiruar derisa fillon ceremonia e "Oscar"

Filma

Shiu, një mysafir i padëshiruar derisa fillon ceremonia e "Oscar"

Më: 9 shkurt 2020 Në ora: 23:27
Foto

Qilimi i kuq i Oscars ka filluar me një mysafir të padëshiruar - shi i fortë dhe një ambiet i ajrit të ftohtë.

Shiu ishte një mundësi për të dielën, kështu që tapeti mbrohet me një tendë të madhe. Por ashtu si arritën yje si Billy Porter dhe Tamron Hall, qielli mbi Teatrin Dolby në Hollywood u hap në një rrjedhë, shkruan AP, transmeton "Bota sot".

Pozicioni i disa ekipeve të kamerave ishin nën rrjedhën e shiut nga tenda. duke detyruar ata të gjejnë vend më të mirë për të mbrojtur pajisjet e tyre.

"Oh Zoti im tenda po rrjedh," tha një fotograf që vuri re një vrimë mbi shenjën masive të Oskareve.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat