Kjo është data kur pritet të lansohet pjesa e dytë e ‘Venom’

Filma

Kjo është data kur pritet të lansohet pjesa e dytë e ‘Venom’

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 23:30
Foto ilustrim

‘Venom’ fillojnë xhirimet e pjesës së dytë.

Filimi ‘Venom’ kishte arritur shifra marramendëse me fitimet e bujshme në mbarë kinematë botërore, tani producentët kanë dhënë lajmin e mirë për fansat, këtë vit lansohet pjesa e dytë.

Sot në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë fotot nga xhirimet e skenave të ‘Venom 2’ ku në qendër të vëmendjes padyshim është aktori kryesorë Tom Hardy.

Ndërsa nuk është konfirmuar ende zyrtarisht, duket se ka shumë gjasë që vazhdimi i ‘Venom’ të dalë në treg më 2 tetor 2020 .

Sony në bashkëpunim me Marvel kishin lëshuar filmin në tetor dy vite më parë dhe një gjë të tillë pritet ta bëjnë edhe tani, pasi pjesa e parë rezultoi me sukses dhe është e pakuptimtë të eksperimentojnë me diçka që ka funksionuar.

Filmi përflitet se ka filluar xhirimet në Warner Bros. Studios Leavesden në Watford, Angli. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat