​Shtyhet premiera e filmi të ri për James Bond - Bota Sot
​Shtyhet premiera e filmi të ri për James Bond

Filma

​Shtyhet premiera e filmi të ri për James Bond

Më: 4 mars 2020 Në ora: 20:10
James Bond

Producentët kanë shtyrë datën e premierës së filmit ‘No Time to Die’ nga prilli në nëntor pas "një vlerësimi të kujdesshëm të tregut global të kinemasë".

Njoftimi vjen dy ditë pasi themeluesit e dy faqeve të fansave thirrën në studion e filmit për të shtyrë premierën.

Premiera do të shfaqet në Britaninë e Madhe më 12 nëntor dhe SHBA më 25 nëntor.

‘No Time to Die’ është filmi i fundit ku Daniel Craig interpreton James Bond. Filmi është dashur të shfaqej në kinema më 3 prill.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat