‘The Simpsons’ parashikuan çdo gjë, episodi i 1993 flet për një virus - Bota Sot
‘The Simpsons’ parashikuan çdo gjë, episodi i 1993 flet për një virus

Filma

‘The Simpsons’ parashikuan çdo gjë, episodi i 1993 flet për një virus

Më: 10 maj 2020 Në ora: 13:56
‘The Simpsons’

Shkrimtarët e serialit ‘The Simpsons’ duket se dinë gjithçka që do të ndodhë në botë.

Ndjekës të shfaqjes zbuluan kohët e fundit një episode që duke se parashikon jo vetëm COVID-19, por dhe mbërritjen e grenxave vrasëse në Europë.

Në rrjete sociale u publikua një klip nga episodi i 1993, i cili më pas u rishpërnda nga një prej shkrimtarëve të serialit, Bill Oakley.

“Ok, në rregull. Ne e parashikuam vërtetë,” u përgjigj ai në postimin që mori më shumë se 51,000 pëlqime.

Në episod flitej për një koronavirus nga Japonia që do të pushtonte botën në një pandemi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat