Seria e fundit e James Bond më e shtrenjta për sa i përket kostos së xhirimeve - Bota Sot
Seria e fundit e James Bond më e shtrenjta për sa i përket kostos së xhirimeve

Filma

Seria e fundit e James Bond më e shtrenjta për sa i përket kostos së xhirimeve

Më: 17 maj 2020 Në ora: 08:15
Seria e fundit e James Bond më e shtrenjta për sa i përket kostos së xhirimeve

Janë mësuar detaje për serinë e fundit të James Bond.

Mësohet se seria e fundit e James Bond e quajtur “No Time To Die” ka kaluar të gjithë të tjerave sa e përket kostos së xhirimeve.

Daniel Craig ka luajtur në filmin e fundit të agjentit 007, në serinë që ka kushtuar plot 200 milionë dollarë për tu realizuar.

“No Time To Die” zë vendin e parë në trilogjinë ku protagonist është aktori britanik, transmeton lapsi. Dy seritë e fundit të Bond “Spectre” dhe “Skyfall” kanë kushtuar përkatësisht 182 dhe 138 milionë dollarë.

“No Time To Die” është realizuar në mars por premiera është shtyrë për në nëntor për shkak të pandemisë së Koronavirusit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat