Publikohet trajleri i sezonit të katërt të “The Protector”

Filma

Publikohet trajleri i sezonit të katërt të “The Protector”

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 17:14
“The Protector”

Një prej serialeve më të pëlqyera të prodhuara nga gjiganti filmik “Netflix” është edhe “The Protector”.

Seriali i famshëm turk po vjen me sezonin e katërt, madje tashmë është publikuar edhe trajleri i tij.

Askush nuk e priste aq shpejt publikimin e këtij sezoni, por “Netflix” bëri të ditur se seriali publikohet më 9 korrik.

Nuk dihet nëse ky do të jetë sezoni përfundimtar i këtij seriali, por fansat e “The Protector” e presin me padurim atë.

Në sezonin e ri, Vizier dhe Immortals sundojnë mbi Stambollin modern, Hakan udhëton në të kaluarën për të ndaluar një luftë dhe Zeynep pëson një transformim të fuqishëm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat