Johnny Depp i rikthehet Jack Sparrow për të argëtuar fëmijët në një spital

Filma

Johnny Depp i rikthehet Jack Sparrow për të argëtuar fëmijët në një spital

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 17:59
Johnny Depp

Aktori hollivudian Johnny Depp i është rikthyer edhe një herë rolit të tij si kapiteni i famshëm Jack Sparrow për të argëtuar fëmijët e një spitali në Queensland.

57-vjeçari pati një takim virtual me të gjithë fëmijët e sëmurë të cilët nuk i takonte dot personalisht për shkak të pandemisë së Koronavirusit.

“Kam gati 2 vite që nuk kam ardhur aty dhe më ka marrë malli shumë. Vendosa t’ju përshëndes në këtë mënyrë” -tha ai në video duke i emocionuar të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat