Lajm i mirë për ata që presin me padurim episodin special të “Friends”

Filma

Lajm i mirë për ata që presin me padurim episodin special të “Friends”

Më: 21 korrik 2020 Në ora: 15:53
Aktorët e serialit Friends

David Schwimmer ka disa lajme të mira për fansat e “Friends”.

Mund të jetë e vështirë për të parë disa nga miqtë tuaj të vërtetë këtë vit, por David Schwimmer ka disa lajme që mund t’ju kënaqin: ribashkimi i “Friends” mund të fillojë xhirimet muajin tjetër, shkruan CNN.

Në një intervistë me Jimmy Fallon, Schwimmer, i cili luajti Ross Geller në serinë hit të NBC, tha se xhirimi i episodit special do të varet nga siguria për shkak të pandemisë koronavirus.

“Supozohet të ndodhë ndoshta në gusht, mesi i gushtit, por sinqerisht, ne do të presim dhe të shohim një javë ose dy, nëse të gjithë përcaktojmë se është me të vërtetë mjaft e sigurt për ta bërë,” shpjegoi Schwimmer për Fallon në një paraqitje në ” The Tonight Show ”të hënën.

“Dhe nëse jo, ne do të presim derisa të jetë e sigurt”, shtoi ai.

Episodi special, i cili ishte  përfolur dhe parashikuar prej kohësh nga fansat, u konfirmua nga HBO Max në shkurt. HBO Max është në pronësi të kompanisë mëmë të CNN.

Xhirimi nuk ndodhi, për shkak të pandemisë koronavirus, por sipas Schwimmer, planet janë ende për të sjellë shfaqjen në ekranet tona.

Aktori gjithashtu tha se episodi nuk do të ketë skenar dhe se do të sjell edhe disa befasi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat