Pas 30 viteve, kështu duket sot aktori i filmit ‘Home Alone’

Filma

Pas 30 viteve, kështu duket sot aktori i filmit ‘Home Alone’

Më: 27 gusht 2020 Në ora: 11:47
Macaulay Culkin

Aktori i njohur i filmit ‘Home Alone’, Macaulay Culkin, mbushi 40 vjet.

Përmes rrjetit social, ai ka njoftuar fansat se tani është 40 vjeçar, duke iu drejtuar ndjekësve me një mesazh.

“Hej djema, doni të ndjeheni të moshuar? Unë tani jam 40 vjeç. Ju jeni të mirëpritur”, ka shkruar aktori.

Culkin ishte vetëm 10 vjeç kur mori pjesë në filmin “Home Alone”, i cili ishte njëri ndër filmat më të shikuar në atë kohë.

Mirëpo, tani aktori ka ndryshuar në pamje dhe vështirë se do e njihni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat