10 filmat më të frikshëm sipas ekspertëve

Filma

10 filmat më të frikshëm sipas ekspertëve

Më: 2 janar 2021 Në ora: 17:44
Foto Ilustrim

Nëse ju dhe miqtë tuaj keni qenë duke diskutuar se cili film horror është më i frikshmi dhe nuk mund të vendosni, Bright Side i’u tregon se cilat janë filmat më të frikshëm.

Platforma ‘BroadbandChoices’ bëri një studim ku maten rrahjet e zemrës së shikuesve ndërsa ata ishin duke shikuar filma horror me vlerësimin më të lartë (në IMDb, Rotten Tomatoes dhe Reddit).

10. The Visit, 2015

09.  The Descent, 2005

08. The Babadook, 2014

07. The Conjuring 2, 2016

06. It Follows, 2014

05. Paranormal Activity, 2007

04. Hereditary, 2018

03. The Conjuring, 2013

02. Insidious, 2010

01. Sinister, 2012

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat