Vetëm për të rriturit! 10 ‘receta seksi’ që duhet të ndiqni me partnerin në Netflix

Filma

Vetëm për të rriturit! 10 ‘receta seksi’ që duhet të ndiqni me partnerin në Netflix

Më: 11 mars 2021 Në ora: 19:33
Ilustrim

Po kërkoni një argëtim të vogël në mbrëmjet që janë ende të ftohta? Netflix ka me mijëra programe televizive të pasur edhe me histori intime që mund t'i ndiqni kur të doni. Nga komeditë si “Dear White White” tek dramat si “Cypsy”, Netflix ju mundëson një natë të zjarrtë e cila premton shumë në vazhdim.

Friends From College

Pavarësisht nëse jeni duke organizuar një mbrëmje me miqtë për të ndjekur Netflix, apo jeni vetëm me partnerin, këto programe vetëm për të rriturit ia vlejnë.

Merrni disa kokoshka, zini vendin më të rehtashëm në shtëpi, vishni pizhamat më seksi (ose të brendshmet prej dantelle) dhe ndiqni disa seriale të nxehtë që mund t’ju hapin më shumë oreksin.

Marvel's Luke Cage

Ingobernable

Unstoppable

Dark Desire

Hollywood

Valeria

Tidelands

Bitter Daisies

Someone Has to Die

Twice Upon a Time

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat