Sezoni i tretë i “Atlanta” do të dalë më 2022

Filma

Sezoni i tretë i “Atlanta” do të dalë më 2022

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 16:17
Sezoni i tretë i “Atlanta”

Sezoni i tretë i shtyrë i serisë “Atlanta” do të jepet më 2022, sipas bosit të FX-it, John Landgraf.

Xhirimi i serisë së lavdëruar është shtyrë shkaku i kufizimeve që kanë ardhur si pasojë e koronavirusit.

Mirëpo, Donald Glover e kishte ndarë një fotografi në set gjatë muajit prill, duke bërë të ditur nisjen e ditës së parë të xhirimeve.

“Nuk e kemi mbyllur orarin për sezonin e tretë, ende”, ka thënë Langraf për The Wrap.

“Por kanë mbaruar xhirimet. Është xhiruar kryesisht në Evropë, dhe është në post-produksion. Por është një proces i gjatë i post-produksionit lidhur me këtë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat