Këta filma prekin zemrat tuaja - Bota Sot
Këta filma prekin zemrat tuaja

Filma

Këta filma prekin zemrat tuaja

Më: 29 korrik 2017 Në ora: 22:26
The Blind Side

Nëse doni të shihni filma që e prekin zemrën tuaj, ata që do të listohen më poshtë janë për ju.

Filmat që sjellin dy të qeshura dhe lot të rivendosur në besimin për njerëzit.

Janë lidhje të forta mes vëllezërve, tregojnë fuqinë e miqësisë, dhe forcën me të madhe në botë që i bashkon prindërit dhe fëmijët.

I Am Sam

The Shawshank Redemption

The Blind Side

Marley and Me

The Boy in the Striped Pajamas

Billy Elliot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat