Del traileri i filmit “Death Wish” - Bota Sot
Del traileri i filmit “Death Wish”

Filma

Del traileri i filmit “Death Wish”

Më: 4 gusht 2017 Në ora: 20:50
Bruce Willis

Aktori hollivudian, Bruce Willis, shkon në një kryqëzatë për drejtësi pasi që vritet gruaja e tij, në filmin Death Wish.

Ngjarja zhvillohet në Chicago të SHBA-ve, ku departamenti i policisë nuk arrin që t’i zgjidhë krimet e dhunshme.

Sikurse shumë heronj kinemaje, Willis vendos që t’i marrë gjërat nën kontrollin e tij, duke gjetur kryesit e veprës dhe duke i eliminuar një nga një.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat