Do të ketë edhe një film “Baby Driver” - Bota Sot
Do të ketë edhe një film “Baby Driver”

Filma

E diel, 21 tetor 2018

Do të ketë edhe një film “Baby Driver”

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 00:57
Baby Driver

Regjisori i filmit “Baby Driver”, Edgar Wright, e ka konfirmuar që ka filluar puna për filmin e dytë.

Filmi aksion që u realizua në qershor të këtij viti, me yje si Ansel Elgort, Kevin Spacey, Jon Hamm, Jamie Foxx, Lily James, Eiza Gonzalez dhe Jon Bernthal, u pranua shumë mirë nga publiku.

“Me shpresë, do ta shkruaj së paku edhe të dytin”, shtoi Wright për Entertainment Weekly.

“Se a është filmi i radhës, nuk e di”, shtoi mes tjerash ai.

Deri tani, ky film ka arkëtuar 226 milionë dollarë, me 34 milionë dollarë buxhet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test