“Ocean’s 8” vjen me Bullock, Blanchett, Paulson, Rihanna e Hathaway - Bota Sot
“Ocean’s 8” vjen me Bullock, Blanchett, Paulson, Rihanna e Hathaway

Filma

E hënë, 22 tetor 2018

“Ocean’s 8” vjen me Bullock, Blanchett, Paulson, Rihanna e Hathaway

Më: 24 dhjetor 2017 Në ora: 14:20
Ocean’s 8

Me një kast aktorësh si Sandra Bullock, Cate Blanchett, Sarah Paulson, Rihanna, Helena Bonham Carter, Awkwafina, Mindy Kaling, Anne Hathaway dhe një qafore prej diamanti shumë të shtrenjtë.

Këto janë gjërat që duhet t’i dini për filmin “Ocean’s 8”.

Trileri i parë për këtë film është publikuar këtë javë dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

“Ocean’s 8” do të publikohet gjatë verës së vitit 2018.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test