Nicolas Cage do që t’i vrasë fëmijët e tij - Bota Sot
Nicolas Cage do që t’i vrasë fëmijët e tij

Filma

E hënë, 22 tetor 2018

Nicolas Cage do që t’i vrasë fëmijët e tij

Më: 29 dhjetor 2017 Në ora: 13:15
Pamje nga videoja

Nicolas Cage dhe Selma Blair e luajnë rolin e prindërve normalë ndaj vajzës së tyre adoleshente dhe djalit, deri sa një ditë të gjithë prindërit në komunitetin e tyre hynë në një inat të çmendur të vrasjes kundër fëmijëve të tyre.

Në trajllerin e mëposhtëm shihen se si Nic dhe Selma po i ndjekin fëmijët e tyre rreth shtëpisë me sytë e etur për gjak, duke përdorur thika, çekane dhe pipëza saldimi, derisa fëmijët përpiqen t’u ikin dhe shpëtojnë.

Ky film pritet të shfaqet në kinema më 19 janar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test