Hardy nuk deshi të largohej nga Peaky Blinders - Bota Sot
Hardy nuk deshi të largohej nga Peaky Blinders

Filma

E hënë, 22 tetor 2018

Hardy nuk deshi të largohej nga Peaky Blinders

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 10:59
Tom Hardy

Tom Hardy nuk donte të largohej nga Peaky Blinders, sipas njërit prej aktorëve të kësaj serie.

Hardy e kishte luajtur rolin e Alfie Solomons në shoun e BBC-së, nga sezoni i dytë, ndërkaq personazhi i tij tashmë është hequr nga ky program.

Ndërkaq tani, aktori Paul Anderson që luan rolin e Arthur Shelby-t, ka zbuluar se kishte “debat se a duhet larguar roli i Solomons-it apo jo.

“Nuk e dija se do të ndodhte”, tha Anderson për Digital Spy.

“Ne ishim të pasigurt për tërë këtë gjë, se a duhet a po jo të jetojë a vdesë, të plagoset apo jo. Ishte çështje debate dhe diskutimi”.

“E di që Tom nuk donte të largohej. Pra, kjo ishte e tëra”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test