Bad Moms inspirim për serial televiziv? - Bota Sot
Bad Moms inspirim për serial televiziv?

Filma

Bad Moms inspirim për serial televiziv?

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 20:44
Filmi Bad Moms

Filmi Bad Moms së shpejti mund të bëhet inspirim për seriale televizive reality!

Kanali FOX është në hapat e parë të planifikimit të serive, bazuar në ato të këtij filmi të famshëm.

Përderisa ende nuk ka detaje shtesë, ky show do të bazohej në temën e prindërve të papërsosur dhe me fokusimin ndaj nënave të jetës reale dhe të përditshme.

Bad Moms dhe Bad Moms Christmas , ku luajnë aktoret Mila Kunis, Kristen Bell dhe Kathyrn Hahn, arkëtuan gjithsej 314 milionë dollarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...