Fifty Shades of Grey thyen çdo rekord - Bota Sot
Fifty Shades of Grey thyen çdo rekord

Filma

E hënë, 22 tetor 2018

Fifty Shades of Grey thyen çdo rekord

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 15:39
Fifty Shades Freed

Para pak ditësh kishte premierën Fifty Shades Freed – filmi i fundit i trilogjisë Fifty Shades of Grey.

Miliona njerëz shkuan në kinema për të parë se si do të përfundonte historia e Christian, portretizuar nga Jamie Dornan dhe Anastasias, portretizuar nga Dakota Johnson.

Fifty Shades Freed grumbulloi plot 38.8 milion $ në box office fundjavën e parë të publikimit, më pak se dy filmat e parë por ama ky fitim e bën trilogjinë të kapë vlerën e plot 1 miliardë dollarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test