Aktorja u shpërfytyrua gjatë xhirimit të filmit horror, padit kompaninë e produksionit - Bota Sot
Aktorja u shpërfytyrua gjatë xhirimit të filmit horror, padit kompaninë e produksionit

Filma

Aktorja u shpërfytyrua gjatë xhirimit të filmit horror, padit kompaninë e produksionit

Më: 7 mars 2018 Në ora: 22:16
Taylor Hickson

Aktorja bukuroshe Taylor Hickson ka paditur një kompani produksioni pasi e akuzon se i shkaktoi dëme fizike gjatë xhirimeve për një film horror.

20-vjeçarja ka pësuar dëmtim në fytyrën e saj gjatë xhirimeve teksa ajo qëndronte pranë një dere. Por xhami u thye dhe ajo pësoi dëmtime.

Ngjarja ndodhi në Kanada në vitin 2016, gjatë xhirimeve të filmit Ghostland.

Ndërkohë ajo ngriti padi të premten e shkuar. Drejtori i filmit i kërkoi asaj të afrohej më shumë dhe të mbështetej te xhami, por ai u thye dhe vajza pësoi dëmtime.

Ajo u transportua në spital ku mori plot 70 qepje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test