Dhjetë filmat horror që shikuesit nuk kanë mundur t’i shohim deri në fund - Bota Sot
Dhjetë filmat horror që shikuesit nuk kanë mundur t’i shohim deri në fund

Filma

E hënë, 15 tetor 2018

Dhjetë filmat horror që shikuesit nuk kanë mundur t’i shohim deri në fund

Më: 18 mars 2018 Në ora: 17:09
ilustrim

Sipas Netflix-it, këto filma u shikuan nga një numër i madh njerëzish që hoqën dorë pasi e panë 60 për qind të filmit.

Shumica e shikuesve u larguan para pjesës përfundimtare të filmit, shkruan Forbes.

Një nga filmat që së shpejti do të jetë në listë është e regjisorit spanjoll, Paka Beach, “Veronica”.

Filmi tregon historinë e një vajze që përpiqet të ndihmojë babanë e vdekur që ta thërrasë të dashurin e saj nga shkolla me ndihmën e tavolinës parashikuese.

Megjithatë, gjërat bëhen të errëta kur Veronica dështon gjatë ritualit. Që nga ai çast, ajo fillon të vërejë një numër të gjërave të mbinatyrshme dhe kjo situatë zgjat për tre ditë.

Filmi është frymëzuar nga historia e vërtetë e një dosjeje të policisë në Madrid, lidhur me vdekjen misterioze të një vajze që mori pjesë në ritualet okulte.

Lista e 10 filmave më të tmerrshëm (nuk janë të renditura sipas rendit). 

Cabin Fever (2016)

Carnage Park (2016)

Mexico Barbaro (2014)

Piranha (2010)

Raw (2016)

Teeth (2007)

The Conjuring (2013)

The Human Centipede 2: Full Sequence (2011)

The Void (2016)

JeruZalem (2015)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test