Super filmi i ri i Van Damme në rolin e shqiptarit, kërkon të marrë hak kundër serbëve për vrasjen e babait - Bota Sot
Super filmi i ri i Van Damme në rolin e shqiptarit, kërkon të marrë hak kundër serbëve për vrasjen e babait

Filma

E hënë, 15 tetor 2018

Super filmi i ri i Van Damme në rolin e shqiptarit, kërkon të marrë hak kundër serbëve për vrasjen e babait

Më: 26 mars 2018 Në ora: 07:05
Van Damme

Kill’em all” është filmi i cili flet për historinë e një shqiptari. Van Damme në rolin e një shqiptari me emrin (Filip) babai i të cilit ishte një aktivist politik dhe gazetar në kohën e ish-Jugosllavisë.

I ati i tij u vra nga serbët pas shpërbërjes së ish-Jugosllavisë në 7 shtete të pavarura. Filipi kërkon të marrë hak për të atin dhe kjo ka ardhur shumë vonë në kohë.
Ai lufton i vetëm kundër serbëve, por papritmas në vrasjet masive përfshihet edhe një infermiere e cila do ta ndihmonte atë.

Ky film është i vitit 2017 dhe ja vlet të shihet nga të gjtihë. Aktorët kryesorë: Peter Stormare, Jean-Claude Van Damme, Autumn Reeser Regjisor: Peter Malota Shkrues: Jesse Cilio, Brian Smolensky.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test