Sulmohet aktorja Jamie King - Bota Sot
Sulmohet aktorja Jamie King

Filma

E martë, 20 nëntor 2018

Sulmohet aktorja Jamie King

Më: 5 prill 2018 Në ora: 10:20
Jaime King

Jaime King pati një shqetësim të madh kur një person u hodh mbi makinën e saj dhe i theu xhamat në Beverly Hills.

Aktorja ishte jashtë makinës kur ndodhi incidenti, megjithatë brenda në makinë ishte shoqja e saj me të birin katërvjeçar.

Jamie e ka përjetuar rëndë këtë ngjarje dhe është parë duke qarë.

I dyshuari, Paul Francis Floyd është arrestuar dhe ndaj tij janë ngritur akuza për sulm dhe vandalizëm.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test