Lajm i mrekullueshëm për të gjithë adhuruesit e këtij seriali: realizohen edhe dy sezone të tjera - Bota Sot
Lajm i mrekullueshëm për të gjithë adhuruesit e këtij seriali: realizohen edhe dy sezone të tjera

Filma

E hënë, 19 nëntor 2018

Lajm i mrekullueshëm për të gjithë adhuruesit e këtij seriali: realizohen edhe dy sezone të tjera

Më: 13 maj 2018 Në ora: 12:17
Outlander

Adhuruesit e serialit Outlander ose E huaja duhet të gëzohen pasi është vendosur më në fund se do të realizohen edhe dy sezone të tjerë, pra sezoni i 5 dhe i 6 i tij. Konfirmohet lajmi i mirë për vazhdimin e historisë së personazheve të dashur Claore dhe Jamie.

Ata do të përballen me të tjera emocione aventura sfida. Aktualisht po xhirohet sezoni i 4 në Skoci me 13 episode bazuar në librin e 4 të Diana Gavaldon - Drums of Autumn. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test